Oferta - Usługi Szklarskie


Zakład Szklarski GLASS-TOM Tomasz Czyż to nowoczesna firma, która podejmie się każdego wyzwania ze szkłem w roli głównej. Zajmiemy się typowymi usługami wymiany szyby, jak również możemy zbudować według Państwa pomysłu dowołaną zabudowę szklaną zarówno funkcjonalną, jak i ozdobną. Oferujemy fachowe doradztwo i jesteśmy otwarci na niestandardowe zlecenia według własnych lub Państwa projektów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, chętnie doradzimy i udzielimy informacji. Nasz szklarz zapewnia szybką konfiguracje wybranego szkła i wycenę ,wiec klient jeszcze przed wykonaniem zamówienia jest poinformowany o całkowitym koszcie usługi. Nie pobieramy żadnych opłat za Pomiary.

Cięcie szkła

Cięcie szkła oraz luster na wymiar. Świadczymy usługę cięcia wszelkiego rodzaju szkła. Tniemy precyzyjnie i profesjonalnie. Zaufaj GLASS-TOM.

Piaskowanie szkła - luster- własne projekty

Piaskowanie to jedna z pierwszych technik zdobienia szkła. Choć jest znana od bardzo dawna, cieszy się ogromną popularnością do dnia dzisiejszego.

Naklejanie taśm ołowianych oraz folii zabezpieczającej przed stłuczeniem

Zabezpieczamy profesjonalnie szkło do transportu i przed stłuczeniem. Gwarantujemy rzetelność wykonanych zabezpieczeń.

Hartowanie szła (zlecenie)

Szkło hartowane ma coraz większy wachlarz zastosowań. Wykorzystywane jest przede wszystkim w budownictwie, głównie ze względu na bezpieczeństwo.

Wiercenie - szlifowanie - polerowanie - fazowanie szkła/luster

Wiercenie otworów o różnej średnicy - szlifowanie -polerowanie- fazowanie szkła/luster. Do wiercenia w szkle niezbędne jest specjalne wiertło z hartowanym frezem.

Montaż i demontaż szyb zespolonych

Montaż i demontaż szyb zespolonych. Montaż luster łazienkowych,witryn sklepowych. Montaż luster do szaf pod zabudowę.

Realizacja projektów

Realizacja projektów szklanych na zamówienie: Blaty na stoły, ławy, Półki kuchenne, łazienkowe, chłodnicze, wykonywanie gablot, regałów oraz innych projektów.

Szklenie ram okiennych z PCV ,aluminium oraz drewna

Tradycyjne szklenie okien drewnianych,oraz PCV. Oferujemy Państwu wstawianie szyb okiennych w oknach tradycyjnych drewnianych oraz w plastikowych PCV z użyciem szyb zespolonych.

Szklenie drzwi - obrazów-ram

Szklenie drzwi. Elementy szklane w drzwiach wstawiane są głównie w celu podniesienia ich estetyki oraz dopasowania do wystroju wnętrza czy wyglądu.

Lusterka samochodowe zewnętrzne naprawa/montaż

Oferujemy Państwu naprawę uszkodzonych szkieł w lusterkach samochodowych oraz ich profesjonalny montaż.

Transport

Przetransportujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju ładunki szklane oraz je fachowo zabezpieczymy. Jesteśmy gotowi przetransportować każdy ładunek i go zabezpieczyć.

Pogotowie szklarskie

W razie nagłych wypadków służymy Państwu "Pogotowiem Szklarskim". Dokonamy wszelkich starań, aby dojechać i usunąć Państwa szkodę w jak najkrótszym czasie.