O firmie GLASS-TOM


Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi szklarskie. Działamy już ponda 15 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość i profesjonalną obsługę klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując usługi skrojone na miarę. Wyróżnia nas niezmienna jakość wykonywanych usług, każde zlecenie wykonujemy z nabytą przez lata precyzją i starannością. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

GLASS-TOM

Zakład szklarski prowadzony przez Pana Tomasza Czyża to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem. Szkło to materia, na której znamy się, jak mało kto. Praca z tak wymagającym materiałem wymaga dużej wiedzy o właściwościach przeróżnych odmian szkła, dużego wyczucia oraz zdolności jego obróbki.

Te umiejętności zdobywa się latami, wykonując różnego typu usługi szklarskie. Szkło jest tworzywem na tyle uniwersalnym, że znajduje zastosowanie w wielu dziadzinach naszego życia. Praktycznie widzimy je wkoło przez cały czas. Najczęściej patrzymy na świat przez szyby okienne, lubimy przeglądać się w lustrach, chętnie wykorzystujemy szkło do ozdoby naszych domów, łazienek i kuchni.

Czym się zajmujemy?

GLASS-TOM

Nasz zakład szklarski zajmuje się świadczeniem usług szklarskich w pełnym wymiarze. Wykonujemy obróbkę szkła okiennego wraz z montażem w naszym zakładzie lub u klienta. Tworzymy lustra na wymiar w dowolnych formach i rozmiarach. Oferujemy elementy szklane do wystroju domów i mieszkań. Proponujemy drzwi szklane, panele ścienne, kabiny prysznicowe, ścianki działowe, blaty, półki oraz inne elementy szklane. Szczególną uwagę zwracamy na estetykę, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Każde zlecenie traktujemy jak nowe wyzwanie. Nie ma dla nas projektów nierealnych! Te trudne, stwarzają okazje do wykazania się talentem, pasją i profesjonalizmem całego zespołu.

Mapa dojazdu


"Misją GLASS-TOM jest być wiarygodną, rzetelną i profesjonalną firmą zapewniającą dla swoich KLIENTÓW usługi najwyższej jakości, a głównymi wyznacznikami w działaniu ORGANIZACJI są: jakość, kompetencje, standardy. Naszą dewizą jest wysoka jakość, bo zadowolony Klient jest dla nas najważniejszy."

Tomasz Czyż - Zawodowy Szklarz/Właściciel - GLASS-TOM

Dane kontaktowe


  • Adres: ul. Jędrzejowska 51, 55-100 Trzebnica
  • Telefon: +48 508 977 553
  • Adres e-mail: biuro@glass-tom.pl

  • Pon - Pt / 09:00 - 17:00m
  • Sobota / 09:00 - 13:00
0
0
0
0